Тостер Ardesto T-F18B
код товару: 13351
Тостер Ardesto T-F18B
Особливості
Знімний піддон для крихт
Функції тостеру
Автовимкнення
Підігрів
Розморожування
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 930 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 7 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Метал і пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 1.2 кг |
| Габарити: | 17.5х18х29 см |
| Країна виробник: | Китай |



