Холодильник Edler ED-27DR/W
код товару: 12443
Холодильник Edler ED-27DR/W
Холодильне відділення
Корисний об'єм холодильної камери: 164 л
Кількість полиць в холодильній камері: 3 шт.
Кількість полиць в двері/дверях: 3 шт.
Контейнер для овочів: 1 шт
Морозильна камера
Корисний об'єм морозильної камери: 41 л
Суперзаморозка: Немає
Кількість відділень: 2
Генератор льоду: Лоток
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 41 л |
| Загальний обсяг: | 205 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 164 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 143 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 143.4x55x54.2 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Вага (кг): | 39 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Автономне збереження холоду: | 24 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |



