Холодильник Edler ED-627WEBG
Холодильник Edler ED-627WEBG
Особливості
Клас захисту від ураження електричним струмом: I
LED-освітлення холодильної та морозільноі камер
Функція швидкого заморожування
Сигнал попередження про несправності
Захист від дітей
Розмежовані і повністю висувні контейнери
Багатопотокова система охолодження
Висота ніжок регулюється
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 6 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полку для пляшок: в дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Лоток для льоду
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 146 л |
| Загальний обсяг: | 482 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 336 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 177.5 см |
| Кількість дверей: | 4 |
| Кліматичний клас: | T |
| Габарити (ВхШхГ): | 177.5х83.3х74 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Вага (кг): | 106 кг |
| Клас енергоспоживання: | A + (548 кВтг/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 10 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |











