Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 SB
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 SB
Особливості
Розморожування
Таймер
Комплектація
Мікрохвильова піч
Скляний поворотний столик
Решітка для гриля
Гарантійний талон
Посібник користувача
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 20 л |
| Потужність СВЧ: | 700 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Механічне |
| Діаметр поворотного столу: | 25 см |
| Колір: | Сріблястий з чорним |
| Габарити (ВхШхГ): | 26.2x45.2x36.5 см |
| Країна виробник: | Китай |








