Холодильник Edler ES-47WL/IN
код товару: 12522
Холодильник Edler ES-47WL/IN
Холодильне відділення
Корисний об'єм холодильної камери: 360 л
Кількість полиць в холодильній камері: 5 шт.
Кількість полиць в двері/дверях: 5 шт.
Контейнер для овочів: 5 шт
Морозильна камера
Відсутня
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Однокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Без морозильної камери |
| Загальний обсяг: | 360 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 360 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 185.5 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 185.5x59.5x66.2 см |
| Вага (кг): | 74 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |





