Електрочайник Ardesto EKL-F110
код товару: 13383
Електрочайник Ardesto EKL-F110
Особливості
Внутрішнє підсвічування
Відключення під час закипання
Відсік для шнура
Повернення на 360 градусів
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2150 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1 кг |
| Габарити: | 25х22х16 см |

