Холодильник Indesit IBS 15 AA
код товару: 13241
Холодильник Indesit IBS 15 AA
Особливості
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/кількість)
Скло з білим профілем/ 2 шт
Дверні кошики 2 шт
Контейнер для овочів 2 шт
Полиця для пляшок У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 2 шт
Комплектація
Холодильник
Набір для перенавешиванія дверей
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Загальний обсяг: | 243 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 150 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 150х60х62 см |
| Потужність заморожування: | 2 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | A+ (237 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія |



