Пральна машина CANDY CST 360 L-S
Пральна машина CANDY CST 360 L-S
Особливості
Програми прання
Білий бавовна
Бавовна + Попереднє Стріка
EcoMix 20
Бавовна
Синтетика
Щоденна 59
Швидка 30
Полоскання
Злив + Отжим
Делікатні
Джинси
Дитячий одяг
Вовна
Ручна
функції
Відкладений старт (3 год, 6 год, 9 год)
Вибір ступеня забруднення
Вибір швидкості віджиму
Блокування управління
Додаткове полоскання
Старт/Пауза
Комплектація
Пральна машина
Гарантійний талон
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип завантаження: | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.765 кВт/г |
| Smart-управління: | NFC |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED-індикація |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 86.5x40x60 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 56.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |














