Холодильник LG GA-B379SQUL
Холодильник LG GA-B379SQUL
Особливості
Система багатопотокового охолодження Multi Air Flow
Експрес-заморозка
Блокування дисплея
Сигнал відкритих дверей
Тип підсвічування: Світлодіодна
Режим економії електроенергії Eco Friendly
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: Лоток
Кількість секцій в морозильній камері: 4 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 97 л |
| Загальний обсяг: | 261 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 182 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 173.7 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 173.7х59.5х65.5 см |
| Потужність заморожування: | 9.3 кг/добу |
| Вага (кг): | 62 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (263 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія |













