Холодильник LG GC-B247JLDV
Холодильник LG GC-B247JLDV
Особливості
Система багатопотокового охолодження Multi Air Flow
Система охажденія Total No Frost з технологією NatureFRESH
Блокування дисплея
Сигнал відкритих дверей
Антибактеріальний ущільнювач Bio Shield
Інтелектуальна система діагностики Smart Diagnostics
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Генератор льоду: Є
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Комплектація
Холодильник
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний-лінійний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Бічна морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 219 л |
| Загальний обсяг: | 613 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 394 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 179 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 179х91.2х71.7 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 103 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (438 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 10 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |








