Холодильник LG GC-B399SMCM
код товару: 12500
Холодильник LG GC-B399SMCM
Особливості
Охолодження дверцята DoorCooling +
Режим економії електроенергії Eco Friendly
Big Freezing Zone
Багатопотокова система охолодження
Кришка ящика для овочів і фруктів Moist Balance Crisper загартоване скло
Внутрішнє освітлення: LED
Захист від перепадів напруги
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 2 шт
Дверні кошики: 3 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Морозильне відділення
Генератор льоду: Лоток
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 104 л |
| Загальний обсяг: | 306 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 202 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 172 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 172х59.5х67.7 см |
| Потужність заморожування: | 5.4 кг/добу |
| Вага (кг): | 62 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (242 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 12 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |








