Мікрохвильова піч Samsung MC32K7055CT/UA
Мікрохвильова піч Samsung MC32K7055CT/UA
Особливості
Захист від дітей
Звуковий сигнал закінчення роботи
Тип дисплею: ??світлодіодний
Конвекційний нагрівач: кварцовий нагрівач
Температура конвекції: 40 - 200 ? (з кроком 10?)
Функції
Режими приготування страв
Попереднє нагрівання
Підтримка тепла
Годинник
Еко режим
Функція +30 секунд
SLIM FRY™
Ферментація (тісто/йогурт)
Видалення запахів
Звук Увімкнено/Вимкнено
Комплектація
Мікрохвильова піч
Скляний поворотний столик
Піддон для хрусткої скоринки
Гарантійний талон
Керівництво користувача
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | З конвекцією |
| Об'єм: | 32 л |
| Відкриття дверцят: | Відкидне |
| Потужність конвекції: | 2100 Вт |
| Потужність СВЧ: | 900 Вт |
| Потужність гриля: | 1500 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове |
| Діаметр поворотного столу: | 34.5 см |
| Колір: | Cріблястий з чорним |
| Вага: | 20 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 30.9х52.3х48.6 см |
| Країна виробник: | Малайзія |





