Холодильник LG GR-H802HEHZ
Холодильник LG GR-H802HEHZ
Особливості
DoorCooling - Бічний і дверне охолодження
Інверторний лінійний компресор
Система охажденія Total No Frost з технологією NatureFRESH
LG ThinQ
Зона свіжості Fresh 0 Zone
Фільтр Hygiene Fresh
Сигнал відкритих дверей
Прихована ручка кишеню легкого відкривання
Антибактеріальний ущільнювач Bio Shield
Інтелектуальна система діагностики Smart Diagnostics
Складна полку
Linear Cooling
Multi Air-Flow
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Пересувний лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний-лінійний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 174 л |
| Загальний обсяг: | 592 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 418 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 184 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 184x86x73 см |
| Потужність заморожування: | 7 кг/добу |
| Вага (кг): | 88 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (330 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 10 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Бежевий |
| Країна виробник: | Корея (Бренд Корея) |







