Холодильник Samsung RB34N5440SA/UA
код товару: 12459
Холодильник Samsung RB34N5440SA/UA
Особливості
Технологія All-around Cooling
Технологія Space Max
Внутрішня LED підсвічування
Режим відпустки
Складна полка
Винна полка
Оздоблення полиць металом Hot Stamping
Холодильне відділення
Кількість полиць в холодильній камері: 3 шт
Кількість полиць в двері/дверях: 6 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок підвісна
Морозильне відділення
Кількість відділень: 3
Генератор льоду: Лоток
Швидка заморозка: Є
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 98 л |
| Загальний обсяг: | 344 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 246 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 192 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 192x59.5x67.5 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 70 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (314 кВт/рік) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Польща (Бренд Корея) |





