Холодильник Samsung RL4353RBASL/UA
код товару: 12523
Холодильник Samsung RL4353RBASL/UA
Особливості
Внутрішня підсвітка
Регулювання температури
Режим "Відпустка"
Генератор льоду
Регульовані по висоті дверні кошика
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 3 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях, підвісна
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
Холодильник
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 132 л |
| Загальний обсяг: | 453 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 303 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 185 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 185x69x70 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 93 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (296 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 18 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |






