Мікрохвильова піч Samsung ME83KRW-1/BW
код товару: 12265
Мікрохвильова піч Samsung ME83KRW-1/BW
Особливості
Внутрішнє покриття камери: біо-керамічне
Домашні рецепти: 39 шт
Eco mode (режим збереження енергії в режимі stand-by)
LED дисплей
Замок від дітей
Режим +30 сек
Функції та спеціальні програми
Автоматичний розігрів
Авторозморожування (швидке розморожування)
Відстрочка старту (таймер)
Установка часу (годинник)
Габарити упаковки
Габарити упаковки (ВхШхГ): 32.6х55.7х41.8 см
Вага в упаковці: 13 кг
Комплектація
Мікрохвильова піч
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Об'єм: | 23 л |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове |
| Діаметр поворотного столу: | 28 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 11.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5х48.9х35.6 см |
| Країна виробник: | Малайзія |



