Пральна машина LG F1296HDS0
Пральна машина LG F1296HDS0
Особливості
Особливості двигуна Inverter Direct Drive
Функції прання
Функція пара
Режим відкладеного прання
Очищення барабана
Функції
Вибір швидкості віджиму: без віджиму / 1200/800/400 об/хв
Вибір температури прання: холодна / 20/40/60/95 ℃
Детектор завантаження
Автобалансування
Автоперезапуск
Інтелектуальна система прання
Мобільна діагностика Smart Diagnosis
Попереднє прання
Суперполоскання
Без складок
Інтенсивне прання
Система пінопридушення
Програми
Бавовна
Бавовна макс
Змішані тканини
Повсякденне прання
Бавовна + Пар
Гіпоалергенне прання
Одяг малюка
Спортивний одяг
Делікатне
Вовна
Інтенсивне 60
Швидке 30
Полоскання + Віджим
Захист і контроль
Захист від дітей
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 1.02 кВт/г |
| Споживання води: | 56 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 59 кг |
| Країна-виробник товару: | Бренд Корея |






