Холодильник Samsung RT47CG6442WWUA
Холодильник Samsung RT47CG6442WWUA
Особливості
Система охолодження: All-Around cooling
Дезодоратор
Внутрішнє LED підсвічування
Сигналізація відчинених дверей
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) 4 шт ударостійке скло
Дверні кошики 4 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Полиця для пляшок у дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 107 л |
| Загальний обсяг: | 460 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 353 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 182.5 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 182.5х70х71.7 см |
| Потужність заморожування: | 5 кг/24 г |
| Вага (кг): | 63 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (290 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 13 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Таїланд (Бренд Корея) |









