Пральна машина Samsung WW60K42108WDUA
код товару: 01347
Пральна машина Samsung WW60K42108WDUA
Особливості
Технологія EcoBubble
Керамічний нагрівач
Замок від дітей
Тип барабана: Diamond Drum
Тип мотора: Digital Inverter
Рівень шуму (прання): 54 дБ
Рівень шуму (відтискання): 73 дБ
AddWash тепер ви можете додати одяг навіть після запуску програми. Просто відкрийте додаткову дверцята і завантажте те, що забули.
Програми прання
Дитячий одяг
Бавовна
Щоденне прання
Темні речі
Очищення барабана Еко
Синтетика
Вовна
Функції
Відстрочка старту
Функція замочування в піні
Функція Smart Check
Супер полоскання+
Попереднє прання
Інтенсивна
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.78 кВт/ч |
| Споживання води: | 36 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 12 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |



