Пральна машина Samsung WW70R62LATWDUA
Пральна машина Samsung WW70R62LATWDUA
Особливості
Колір кромки люка: темно-синій
Технологія AquaProtect
Технологія прання Eco Bubble
Рівень шуму при пранні/віджиманні: 54/73 дБ
Конструкція барабан: Swirl
Функції
Функція пара
Прасування
Додаткове полоскання
Режим відкладеної прання
Половинна завантаження
Додаткові функції
Замочування в піні: є
Smart Check: є
Smart Control: є
Прискорений режим: є
Вибір температури: є
Вибір швидкості віджиму: є
Функція '' Очищення барабана '': Eco Drum Clean +
Програми
Прання паром
Інтенсивне полоскання
Дитячі речі
Постільна білизна
Бавовна
Бавовна Eco
Темні речі
Делікатні тканини
Синтетика
Вовна
Очищення барабана Eco
Коротка програма '15
Полоскання + Віджим
Віджимання
Інтенсивне прання Eco
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.63 кВт/г |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 33.63 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x60x45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |








