Холодильник Siemens KG39NVW316
Холодильник Siemens KG39NVW316
Особливості
Загальна система охолодження Total No Frost
Hyper Fresh box
Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow
Функція швидкого охолодження Super Сooling
3 регульовані по висоті полиці в холодильній камері
Зона свіжості
Антибактеріальне покриття
Фільтр очищення повітря AirFreshFilter з системою захисту від утворення бактерій AntiBacteria
Календар заморожування
Функція швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 5 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 87 л |
| Загальний обсяг: | 366 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 279 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x60x63 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | А++ (273 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Туреччина |





