Морозильна камера Edler ES-34WC/IN
код товару: 12287
Морозильна камера Edler ES-34WC/IN
Особливості
Індикація відкритих дверей
Перевішуальні двері
Генератор льоду
Тип компресора: Звичайний
Хладагент: R600a
Вертикальна ручка
Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Розмежовані і повністю висувні контейнери для великих продуктів
Комплектація
Морозильна камера
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Вертикальна камера |
| Тип управління: | Сенсорне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 260 л |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Кіл-ть відділень: | 7 |
| Енергоспоживання: | 314 кВт/рік |
| Система розморожування: | No Frost |
| Потужність заморожування: | 20 кг/добу |
| Дисплей: | LED |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Вага: | 77 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 185.5х59.5х66.2 см |
| Колір: | Cріблястий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |


