Морозильна скриня GRIFON GRML-200M
код товару: 14029
Морозильна скриня GRIFON GRML-200M
Особливості
Система розморожування ручна
Рівень шуму 42 дБ
Комплектація
Морозильна скриня
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 200 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Енергоспоживання: | 219 кВт/рік |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 13 кг/добу |
| Кліматичний клас: | SN-ST (від +10 до +38 C) |
| Автономне збереження холоду: | 26 г |
| Вага: | 34 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х91х55 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |



