Морозильна камера Hisense FC-32DD4SHA/CPA1
Морозильна камера Hisense FC-32DD4SHA/CPA1
Особливості
Клас захисту від ураження електричним струмом: I
Інтегрована ручка
Швидке заморожування
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 41 дБ
Кліматичний клас
N (від +16 до +32 C)
SN (від +10 до +32 C)
ST (від +18 до + 38С)
T (від +18 до + 43С)
Габарити
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 88.8x103.1x62.3 см
Вага в упаковці: 39 кг
Комплектація
Морозильна скриня
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 249 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Енергоспоживання: | 245 кВт/рік |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 18 кг/добу |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Автономне збереження холоду: | 34 г |
| Вага: | 34 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.2x100.2x59.7 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |






