Електрочайник Magio MG-982
Електрочайник Magio MG-982
Особливості
Зі світловим індикатором
Вимкнення при знятті з бази
Захист від перегріву
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 2 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/сірий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.01 кг |
| Габарити: | 25х18.5х23 см |








