Посудомийна машина BOSCH SMS46JW10Q
код товару: 13293
Посудомийна машина BOSCH SMS46JW10Q
Особливості
Захист від протікання
Інтегрована панель керування
Використання таблеток "все в 1"
Підключення до гарячої води
Таймер відстрочки старту
Програми
Делікатна
Автоматична 45-65°C
Економічна
Інтенсивна
Попереднє ополіскування
Швидка
Індикатори
Наявності ополіскувача
Наявності солі
Режимів роботи
Датчики
Завантаження
Визначення виду миючого засобу
Чистоти води
Комплектація
Посудомийна машина
Внутрішнє оснащення
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип вбудовування: | Повногабаритна (60 см) |
| Установка: | Отдельностоящая (соло) |
| Двигун: | Інверторний |
| Половинна завантаження: | Немає |
| Завантаження комплектів посуду: | 12 |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Клас миття: | A |
| Клас сушки: | A |
| Тип управління: | Електронне |
| Кількість програм миття: | 5 |
| Кількість температурних режимів: | 5 |
| Аквастоп: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Споживання води: | 9.5 л |
| потужність підключення: | 2400 Вт |
| Тип сушки: | Інтенсивна (з теплообмінником) |
| Споживання електроенергії за цикл: | 0.7 кВт/г |
| Вага: | 48.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5х60х60 см |
| Колір корпусу: | Білий |
| Країна виробник: | Туреччина (Бренд Німеччина) |





