Посудомийна машина Bosch SPS2IKW04K
Посудомийна машина Bosch SPS2IKW04K
Особливості
Акустичний сигнал завершення програми
Використання таблеток "все в 1"
Захист від протікання
Під'єднання до гарячої води
Самоочисна система фільтрації
Таймер відстрочки старту
Материал бака: Нержавеющая сталь/поллинокс
ExtraDry (ЭкстраДрай)
VarioSpeed Plus
Дистанционный запуск
Очистка машины
Дополнительная сушка
Защита от протечки с гарантией AquaStop
Технология защиты стекла
Основні програми
Пользовательская программа
Quick L
Автоматическая 45-65°C
Эко
Интенсивная
Внутрішнє оснащення
Корзина для столовых принадлежностей
Стопор коробов
Індикатори
Наявності ополіскувача
Наявності солі
Датчики
Визначення виду мийного засобу
Завантаження
Чистоти води
Комплектація
Посудомийна машина
Внутрішнє оснащення
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип вбудовування: | Вузька (45 см) |
| Установка: | Отдельностоящая (соло) |
| Двигун: | Інверторний |
| Половинна завантаження: | Немає |
| Завантаження комплектів посуду: | 9 |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Клас миття: | A |
| Клас сушки: | A |
| Тип управління: | Електронне |
| Кількість програм миття: | 5 |
| Кількість температурних режимів: | 4 |
| Аквастоп: | Так |
| Дисплей: | Ні |
| Споживання води: | 9.5 л |
| потужність підключення: | 2400 Вт |
| Тип сушки: | Конденсаційна |
| Споживання електроенергії за цикл: | 0.78 кВт/г |
| Вага: | 37.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5x45x60 см |
| Колір корпусу: | Білий |
| Країна виробник: | Німеччина |














