Пральна машина Electrolux EW6S406WU
Пральна машина Electrolux EW6S406WU
Особливості
Контроль дисбалансу
Технологія Fuzzy Logic
Контроль піноутворення
Ніжки: 4 регульовані ніжки
Захист від протікання
Піддон в днище
Дозатор для рідкого миючого засобу
Програми прання
Бавовна
Бавовна Еко
Синтетика
Делікатна
Швидка
Полоскання (в залежності від оборотів)
Віджимання/Злив
Антиаллергенная + пар
Дитяча білизна
Шовк
Шерсть Плюс
Спорт
Верхній одяг
Джинсова тканина
Функції
Функція відкладеного старту
Функція "Захист дітей"
Ніжки: 4 регульовані ніжки
Захист від протікання
Комплектація
Пральна машина Electrolux EW6S406WU
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Колекторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.82 кВт/г |
| Споживання води: | 55 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х38 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 56.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Україна |














