Пральна машина BOSCH WLL 24167 UA
Пральна машина BOSCH WLL 24167 UA
Особливості
Більший обсяг води для ополіскування AquaPlus
Барабан ексклюзивної конструкції VarioSoft
Система оптимізованого каскадного змочування білизни 3D-AquaSpar
Контроль дисбалансу
Акустичний сигнал завершення програми
Обсяг барабана: 46 л
Рівень шуму під час прання: 52 дБ
Рівень шуму під час віджиму: 75 дБ
Діаметр отвору завантажувального люка: 32 см, кут відкривання дверцят: 165 °
Програми прання
Пухові вироби
Сорочки/Блузи
Спортивний одяг
Коротка програма/Змішані тканини
Антиалергійна прання
Супер 30'/15'
Очищення барабана
Вовна
Тонкі тканини/Шовк
Функції
технологія VarioPerfect
Старт/Пауза з можливістю дозавантаження
Вибір кількості обертів віджимання/утримання води після останнього ополіскування
Блокування приладу від дітей
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6.5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.79 кВт/ч |
| Споживання води: | 51 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 10 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5x59.8x44.6 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Німеччина) |





