Пральна машина Hansa AWS 5101 LH
Пральна машина Hansa AWS 5101 LH
Особливості
Self-Clean - програма самоочищення
Програма попереднє прання
Функція, що дозволяє закінчити цикл прання в потрібний час
Програми прання
Бавовна (20°-90°)
Синтетика (0°-60°)
Делікатне прання
Супер швидка 15'
Швидка 30'
Щоденна 45'
Очищення барабана
функції
Відстрочка старту
Відміна віджимання
Додаткове полоскання
Попереднє прання
Замок від дітей
Старт/Пауза
Комплектація
Пральна машина
Гарантійний талон
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.77 кВт/г |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Ні |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х47 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 54 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |










