Пральна машина Indesit BTW D61253 (EU)
Пральна машина Indesit BTW D61253 (EU)
Особливості
Захист від протікання
Матеріал барабана поліплекс (Перфорований)
Програми
Бавовна 30 °, 40 °, 60 °, 90 °
Бавовна еко 40 °, 60 °
Синтетика 30 °, 40 °
Кольорові 40 °
Делікатні 30 °
Шерсть 20 °
Бавовна + синтетика 30 ° за 45 хв
Полоскання + віджим
Віджимання + злив
Функції
Економічне прання
Додаткове полоскання
Режим відкладеного прання
Половинне завантаження
Інтенсивне прання
Попереднє прання
Вибір швидкості віджиму
Скидання + злив
Комплектація
Пральна машина
Документація
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип завантаження: | Вертикальна |
| Тип двигуна: | Колекторний |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.78 кВт/г |
| Споживання води: | 46 л |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Габарити (ВхШхГ): | 90x40x60 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 57 кг |
| Країна-виробник товару: | Словакія |







