Блендер Edler EDSB-9094
код товару: 13686
Блендер Edler EDSB-9094
Особливості
Захист від включення без чаші
Леза з нержавіючої сталі
Імпульсний режим
Захист двигуна від перегріву
Нековзаючі ніжки
Комплектація
Блендер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Стаціонарний |
| Потужність: | 600 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Чаша: | Так |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Міні-подрібнювач: | Немає |
| Мірний стакан: | Немає |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 1.5 л |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 1.6 кг |
| Розмір: | 37.5х20х 17.5 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


