Блендер Edler EDHB-6050
код товару: 13688
Блендер Edler EDHB-6050
Особливості
DC двигун з мідною обмоткою
Леза з нержавіючої сталі
Імпульсний режим
Турбо режим
Основні насадки
Насадка подрібнювач
Комплектація
Блендер
Мірна склянка
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Занурюваний |
| Потужність: | 500 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Метал/Пластик |
| Чаша: | Немає |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Міні-подрібнювач: | Немає |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 500 мл |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 0.62 кг |
| Розмір: | 21х14.5х9.7 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |

