Пилосос GORENJE VC1901GACRCY
код товару: 12276
Пилосос GORENJE VC1901GACRCY
Особливості
Подвійний фільтр НЕРА
Телескопічна труба
Високопродуктивний двигун
Гумові коліщатка
Насадки
Основна насадка пів-килим
Насадка 2 в 1
Живлення
Тип харчування електромережу 220 В
Довжина шнура 7 м
Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму та алергію. Усмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються в волокнах і там залишаються.
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 2.2 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 1900 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 4.2 кг |
| Габарити: | 36.7х26.6х30.5 см |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | Китай |



