Пральна машина Indesit OMTWSE 61051 WK UA
код товару: 13784
Пральна машина Indesit OMTWSE 61051 WK UA
Особливості
Об'єм барабана: 40 л
Захист від дітей
Регулювання температури
Регулювання швидкості віджиму
Максимальний час відтермінування 9 г
Програми
Змішані тканини
Бавовна 60°
Бавовна 40°
Бавовна 30°
Синтетика
Шовк / тонкі тканини
Вовна
Експрес
Бавовна
Синтетика
Білі речі
Спорт
20 °C
Еко бавовна
Полоскання і віджим
Віджим і злив
Комплектація
Пральна машина
Документація
Гарантійний талон12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Колекторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 153 кВт/рік |
| Споживання води: | 8400 л/рік |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x59.5x42.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60.8 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |



