Пральна машина LG F4J6VN0W
Особливості
Опція "Додати білизна"
Технологія 6 Motion ™
Інверторний мотор з прямим приводом (Inverter Direct Drive ™)
Мобільна діагностика SmartDiagnosis ™
Опція Tag On (NFC для смартфонів)
Обсяг барабана: 59 л
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверей 150 °
Автоматичний перезапуск
Режим очікування
Технологія контролю напруги
Рівень шуму прання/віджим: 53/74 дБ
Відстрочка старту (3-19 годин)
Індикатор "Пуск/Пауза"
Індикатор блокування дверей
Висновок помилок
Сигнал виведення помилок
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Дбайливе прання
Видалення плям
Гігієнічна прання
Одяг малюка
Спортивний одяг
Темні тканини
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Безшумна прання
Швидке 30
Функції
Попереднє прання
Без складок
Відстрочка завершення
Блокування від дітей
Тільки віджим
Звук сигналу увімкнення/вимкнення
Очищення барабана
Опції прання
Інтенсивне прання
Стандартне прання
Економія часу
Опції полоскання
Стандартний цикл
Полоскання +
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.84 кВт/ч |
| Споживання води: | 50 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х56 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |









