Пральна машина з сушкою LG F1296CDS3
Пральна машина з сушкою LG F1296CDS3
Особливості
Технологія "6 рухів Турбота" 6 Motion ™
Технологія контролю напруги від 174 В до 400 В
Система контролю піноутворення
Придушенням уровня вібрації
Автоматичний перезапуск зі збереженням попередніх налаштування
Програми прання
Бавовна
Бавовна макс
Повсякденного прання
Полоскання + Віджім
Вовна
Швидка 30
Інтенсивна 60
Гіпоалергенна прання
Одяг малюка + Пар
Звичайна сушка
Делікатна сушка
Еко сушка
Сушка під Праска
Попереднє прання
Інтенсивна
Відкласті Завершення
Очищення барабана
Суперполосканіе
Только віджім
Без віджиму
Без зливу
Функції
Вибір часу сушки: 30, 60, 90, 120, 150 хв
Функція сушки: 2 в 1
Функція прання паром: SpaSteam ™
Затримка завершення програми прання (3-19 годин)
Інтелектуальні функції LG ThinQ ™
Мобільна діагностика Smart Diagnosis ™ за звуковим сигналом
Блокування панелі керування від дітей
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Кількість білизни при сушінні: | 3 кг |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Сушка: | Так |
| Споживання води: | 56 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | B |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |




