Пральна машина LG F2V3HS6W
Пральна машина LG F2V3HS6W
Особливості
Інтелектуальна система прання
Автобалансування
Детектор завантаження
Автоперезапуск
Самодіагностика
Мобільна діагностика Smart Diagnosis
Полоскання⁺
Функція очищення барабана
Програми
Бавовна
Бавовна+
Змішані тканини
Легкий догляд
Полоскання + Віджим
Пухова ковдра
Спортивний одяг
Ручне прання | Шерсть
Делікатне прання
Безшумне прання
Очищення барабана
Швидко 30
Попереднє прання
Інтенсивне
Затримка завершення
Програми прання з функцією пара
Гіпоалергенне прання
Одяг малюка + Пара
Особливості барабана
Бульбашковий тип барабана
Ребра з нержавіючої сталі
Захист і контроль
Захист від дітей
Захист від стрибків напруги
Контроль за рівнем піни
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 1.06 кВт/г |
| Споживання води: | 56 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 62 кг |
| Країна-виробник товару: | Бренд Корея |







