Пральна машина Samsung WF60F1R0G0WDUA
код товару: 01345
Пральна машина Samsung WF60F1R0G0WDUA
Особливості
Рівень шуму (прання): 60 дБ
Рівень шуму (відтискання): 74 дБ
Технологія Bubble
Керамічний нагрівач
Програми прання
Бавовна
Синтетика
Вовна
Економічна Прання Eco
Верхній одяг
Швидка Прання 15 '
Функції
Замок від дітей
Затримка завершення прання
Попереднє прання
Інтенсивна
Полоскання +
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 1.02 кВт/ч |
| Споживання води: | 39 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 6 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 56 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |


