Пральна машина Siemens WM14W740EU
Пральна машина Siemens WM14W740EU
Особливості
Безщітковий двигун нового покоління iQdrive
Барабан waveDrum
Технологія varioPerfect
Циркуляційний сенсор
Технологія waterPerfect Plus
Індикація кількості споживаної води та енергії
Програматор з інтегрованим вимикачем
Автоматичне розпізнавання піни у воді
Контроль дисбалансу
Автоматична оптимізація споживання води та електроенергії
Акустичний сигнал завершення програми
Програми прання
Темні тканини
Верхній одяг
Сорочки/Блузи
Супер 15'
Коротка програма/Змішані тканини
Освіжаюча sensoFresh
Очищення барабана
Програма sensoFresh
Вовна/Ручне прання
Тонкі тканини/Шовк
функції
Попереднє прання
Додаткове ополіскування
Легка прасування
Вибір кількості обертів віджимання
Відстрочка старту прання
Вибір температури прання
speedPerfect
ecoPerfect
Старт/Пауза
Відстрочка старту прання на 1-24 год
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.92 кВт/ч |
| Споживання води: | 51 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5х60х59 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 75 кг |
| Країна-виробник товару: | Німеччина |


