Пральна машина Siemens WS12T440BY
код товару: 01352
Пральна машина Siemens WS12T440BY
Особливості
Технологія varioPerfect
Система 3D-aquaTronic
Контроль піноутворення
Контроль дисбалансу
Програми прання
Бавовна
Синтетика
Джинси/Нижня білизна
Джинси
Сорочки/Блузи
Коротка програма/Змішані тканини
Противоалергенні прання
Верхній одяг
Шерсть/Ручне прання
Шерсть/Шовк
Функції
Відкладений старт
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6.5 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.67 кВт/ч |
| Споживання води: | 40 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 19 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8х59.8х44.6 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 63 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Німеччина) |

