Пральна машина Whirlpool WRBSS6215WUA
код товару: 13787
Пральна машина Whirlpool WRBSS6215WUA
Особливості
Технологія 6th sense
Додаткове полоскання
Режим відкладеного прання
Очищення барабана
Програми прання
Змішані тканини
Білі речі
Бавовна
Бавовна Еко
Спорт
Пухова ковдра
Вiджим & Злив
Полоскання & Вiджим
Швидке 30 хв
Кольори 15°
Вовна
Делікатне
Синтетика
Захист і контроль
Захист від дітей
Контроль дисбалансу
Контроль за рівнем піни
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.| Тип двигуна: | Колекторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.91 кВт/ч |
| Споживання води: | 54 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Цифровий |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х42.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 61.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |



