Пилосос Bosch BGS05A225
код товару: 12275
Пилосос Bosch BGS05A225
Особливості
Фільтр: HEPA 12 (миється)
Прорезірение колеса
Парковка: горизонтальна
Автозмотування шнура
Насадки
Пол-ковер
Щілинна
Насадка для твердої меблів
Комплектація
Пилосос
Насадки
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 700 Вт |
| Довжина шнура: | 9 м |
| Вага: | 4.4 кг |
| Габарити: | 31.4х38.1х26.8 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |







