Телевізор Akai UA65UHD22T2S
код товару: 13824
Телевізор Akai UA65UHD22T2S
Особливості
Процесор зображення
ARM Cortex-A53/1.5GHz/Quad core
ТВ-тюнер
Цифровий Т2
Цифровий кабельний
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Підтримка сервісів
Інтернет-браузер
Skype
Megogo
Youtube.com
IpTV
Прогноз погоди
Google Play
Netflix
Vimeo
VESA 400 x 400
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 65 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Android 11 |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Час відгуку матриці: | 7 мс |
| Частота зміни кадрів: | 200 кд/м2 |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Dolby Audio |
| Розмір з підставкою: | 146.2x26x90.5 см |
| Вага з підставкою: | 16.8 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |






