Кондиціонер Samurai SMA-18HRDN1C
Кондиціонер Samurai SMA-18HRDN1C
Особливості
Фільтр високої щільності
Збільшений теплообмінник
Клас енергоефективності "A"
Холодопродуктивність 4.95 кВт
Теплопродуктивність: 5 кВт
Режими роботи
Автоматичний режим
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
"Golden Fin"
Самодиагностика
Авторестарт
Режим "TURBO"
Вивiд дренажу на обидві сторони
Функція "I-FEEL"
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | DC INVERTER |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.55/1.39 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32х90x21.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.2х78х25.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 30 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Китай) |
| Wi-Fi модуль: | Так |









