Пилосос Midea MUAC400
код товару: 01848
Пилосос Midea MUAC400
Особливості
Тип пилососа: класичний
Випускний фільтр: HEPA
Споживана потужність: 1800Вт
Обсяг пилозбірника: 2.5л
Турбощітка: є
Додаткові насадки: для підлоги та килима, щілинна
Комплектація
Порохотяг
Насадка пів-килим
щілинна насадка
Насадка для м'яких меблів
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Мішок |
| Обсяг пилозбірника: | 2.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 5.8 кг |
| Габарити: | 43.5x25x30.6 см |
| Колір: | Чорний з синім |
| Країна виробник: | Китай |

