Пилосос Midea MUAC700
код товару: 01689
Особливості
Регулювання потужності
Індикатор повної завантаженості
Видув повітря з пилососа
Система шумозаглушення
Ергономічна ручка для зручності використання
Мала вага для легкого маневрування
Клас енерго ефективності - D
Клас очищення твердої поверхні - B
Клас очищення килимового покриття - D
Клас очищення викиду повітря - B
Комплектація
Пилисос
Насадка підлога-килим
Щілинна насадка
Насадка для м'яких меблів
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Мішок |
| Обсяг пилозбірника: | 6 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 7.9 кг |
| Габарити: | 54х33.7х25.5 см |
| Країна виробник: | Китай |

