Робот-пилосос Samsung VR20M7070WD/EV
код товару: 01682
Особливості
Система адаптації під тип поверхні
Система запобігання падіння зі сходів
Система управління потужністю
Самоочищається щітка
Система очищення кутів
Системи навігації FullView Sensor 2.0 і Visionary Mapping +
Технологія CycloneForce
Широка щітка 28.8 см
LED дисплей
Покриття
Ковролін
Плитка
Паркет
Ламінат
Лінолеум
Ворсистий килим
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Робот-пилосос |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 0.3 л |
| Потужність всмоктування: | 20 Вт |
| Потужність: | 130 Вт |
| Час зарядки: | 3 г |
| Час роботи на одному заряді: | 90 хв |
| Вага: | 4.3 кг |
| Габарити: | 9.7x34x34.8 см |
| Колір: | Чорний з золотистим |
| Країна виробник: | В'єтнам |












