Пилосос Midea VCC43A1
код товару: 01663
Особливості
Мала вага для легкого маневрування
Комплектація
Порохотяг
Насадка підлога-килим
щілинна насадка
Міні-щітка
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 1800 Вт |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 4.7 кг |
| Габарити: | 29х29x42 см |
| Країна виробник: | Китай |








