Пилосос Samsung VC05K51L9H1/UK
код товару: 12274
Пилосос Samsung VC05K51L9H1/UK
Особливості
Клас енергоефективності: A +
Радіус прибирання: 10.5 м
Турбинная технологія Anti Tangle
Серія Pet Care
Екодвігатель
Вихідний фільтр: НЕРА13
Насадки
Пол-ковер
3в1 (для щілин, м'яких меблів, твердої меблів)
Міні-турбощітка
Габарити
Габарити (ВхШхГ): 33.7x29.4x45 см
Габарити упаковки (ВхШхГ): 36.3x32.7x57.7 см
Вага: 5.3 кг
Вага в упаковці: 10.1 кг
Комплектація
Пилосос без мішка
НЕРА фільтр
Телескопічна трубка
Шланг
Ручка шланга
Насадки
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 2 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 550 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 5.3 кг |
| Габарити: | 33.7x29.4x45 см |
| Колір: | Бронзовий |
| Країна виробник: | В'єтнам |









